N, 21.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Laeva vallamajas tuleb peagi sotsiaalmaja soolaleivapidu

Vilja Kohler
Facebook
Comments
Laeva valla sotsiaaltööjuht Katrin Metsamart (vasakul) ning arengu- ja keskkonnanõunik Kadi Kukk proovisid järele, kas sotsiaalmaja kahetoalises korteris elektripliit ja kraan töötavad. Nende pärast ei pea tulevased elanikud muretsema, suures toas asuva kööginurga tähtsaimad asjad olid eile töökorras.
Laeva valla sotsiaaltööjuht Katrin Metsamart (vasakul) ning arengu- ja keskkonnanõunik Kadi Kukk proovisid järele, kas sotsiaalmaja kahetoalises korteris elektripliit ja kraan töötavad. Nende pärast ei pea tulevased elanikud muretsema, suures toas asuva kööginurga tähtsaimad asjad olid eile töökorras. Foto: Margus Ansu

Laeva vald võttis läinud aastal laenu, et ehitada endisest vallamajast abivajajatele kõigi mugavustega elamised. Kui ilm laseb hoone ümbruse korda teha, loodetakse soolaleivapidu pidada mai keskel.

Eelmise aasta lõpus valmis Alatskivil sotsiaalmaja, nüüd on sama töö lõppemas Laeval sealses vanas vallamajas. Väljast pole see hoone suurt muutunud, sees on pilt teine: seal on kogu külarahvale saun ja suur tuba ühiste ürituste korraldamiseks ning kümme põhjalikult remonditud elamist, kus vesi tuleb kraanist, solk läheb toru pidi minema ja sooja annab maaküte. 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles