Ugala pärandab oma vanad tribüünid Tartule

Jaan Olmaru
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
2015. aasta septembrist selle aasta veebruarini tegutses Ugala teater Viljandi linna serva endisesse puidutööstushoonesse rajatud black box’is, mis mahutas umbes 250 inimest. Nüüd tuuakse saali tribüün ja toolid Tartusse vanasse Raadi lennukiangaari.
2015. aasta septembrist selle aasta veebruarini tegutses Ugala teater Viljandi linna serva endisesse puidutööstushoonesse rajatud black box’is, mis mahutas umbes 250 inimest. Nüüd tuuakse saali tribüün ja toolid Tartusse vanasse Raadi lennukiangaari. Foto: Marko Saarm / Sakala

Tartu linn eraldas reservfondist 12 000 eurot, et tuua Roosi tänava vanasse lennukiangaari Ugala teatri ajutises saalis olnud tribüünid. Vanad toolid saab endale Tartu Uus Teater.

Tartu linnavarade osakonna juhataja Kunnar Jürgensoni sõnul on Roosi tänaval asuvad vanad lennukiangaarid kujunenud populaarseks kohaks, kus on viimastel aastatel antud mitmeid etendusi ja kontserte. 

Et sealsele esinemispaigale veelgi väärtust lisada, otsustas linn tuua Viljandist ära Ugala teatri vanad tribüünid, mida kasutati teatrimaja remondi ajal ajutises black box’is. 

Tagasi üles