Tudengid kohtuvad messil võimalike tulevaste tööandjatega

Tudengid. Pilt on illustratiivne.

FOTO: Kristjan Teedema

Sel kolmapäeval toimub Eesti maaülikooli spordihoones neljandat korda tudengimess, kus üliõpilastel avaneb võimalus kohtuda tulevaste tööandjate ja kolleegidega.

Tudengimessil osalevad mitmed ettevõtted, kes on pannud üles messiboksi ning lisaks juhendavad noori töötubades. Samuti saab osaleda praktilistel seminaridel, kus mitmesuguse taustaga ettevõtjad räägivad tööalaselt kasulikest mõtetest, oskustest, tööturu võimalikest muutusest ning eesmärkide seadmisest teel unistuste täitumisele.

Töötubade eesmärk on tudengitele lähemalt tutvustada oma ettevõtte tegevust, pakutavaid lahendusi või tootmisprotsesse. Lisaks saavad tudengid ettevõtjatele näidata oma teadmisi ja oskust arutleda päevakajaliste probleemide üle.

«Tänavu on seminaride esinejad ja teemad valitud peamiselt selle põhjal, et ülikoolis õppiv noor saaks võimaluse õppida midagi iseenda kohta ning jõuaks eneses paremini selgusele. Aitame inimestel mõtestada lahti enda tulevikusuunda ning viise, kuidas oma unistusi ellu viia,» rääkis tudengimessi üks projektijuhtidest Ave Rosenberg tänavuste seminaride erilisusest.

«Lisaks mõtestatud seminaridele on kindlasti põnev ka ettevõtlusteemaline paneeldiskussioon «Olen iseenda peremees!». Loodame panna tudengeid mõtlema sellele, kas nad võiksid olla iseenda tööandjad. Panelistid, kelleks on kolm ettevõtjat, arutlevad peamiselt ettevõtluse ja ettevõtjaks hakkamise kui ühe karjäärivaliku üle,» lisas messi teine projektijuht Tõnis Petersell.

Töötubades ja seminaridel osalemiseks on vaja enne registreeruda. Sissepääs messile on tasuta.

Tagasi üles