Tartu tantsijad teenisid kolm võitu kolmel nädalalõpul järjest

Amanda Rebeca Padar ja Robert Veide Sankt-Peterburis. FOTO: Erakogu foto

Tartlastest Ladina-Ameerika võistlustantsupaar Robert Veide ja Amanda Rebeca Padar võitsid 5. märtsil maailmakarikaetapi võistluse Venemaal Sankt-Peterburis. See oli neil juba kolmas võit kolmel järjestikusel nädalavahetusel.

Tartu tantsukooli Prestige peatreener Martin Parmas ütles, et Sankt-Peterburis saavutasid Robert ja Amanda esimese koha võisteldes 27 paariga ning võites kõik tantsud.

Sankt-Peterburis leidis aset Rahvusvahelise Tantsuspordi Föderatsiooni (WDSF) sündmus, mis kandis nime Dance Time Cup 2017.

Parmas imetles ka ise oma sportlaste edu ja kirjeldas seda nii: 19. veebruaril saavutasid nad esimese koha Itaalias rahvusvahelistel võistlustel, 25. veebruaris said nad Ladina-Ameerika tantsude Eesti meistriteks, võites finaalis kõik viis tantsu. Ning nüüd, mil lastel seisis ees juba kolmas nädalavahetus võistlustega Sankt-Peterburis, tuli taas esikoht.

Robert Veide ja Amanda Rebeca Padar on vanusegrupi Junior 2 võistlejad, keda treenib Martin Parmas. Robert Veide sai tänavu veebruaris 13 ning Amanda Rebeca Padar on temast aasta noorem.

Robert Veide, Martin Parmas ja Amanda Rebeca Padar. FOTO: Erakogu
Tagasi üles
Back