Sõudeäss võidutses suusarajal

Priit Pullerits
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Rio olümpia pronksimees sõudmises Allar Raja läks eile hommikul Otepää MK-etapil harrastajate viie kilomeetri sõidus rajale kõige viimasena ja tuli suveräänselt võitjaks.
Rio olümpia pronksimees sõudmises Allar Raja läks eile hommikul Otepää MK-etapil harrastajate viie kilomeetri sõidus rajale kõige viimasena ja tuli suveräänselt võitjaks. Foto: Tairo Lutter

Nädalavahetuse MK-etapil suusatamises said ka mitmed tuntud tegelased proovida, mis maitse toob kopsudesse ja lihastesse, kui läbida kas või üksainus kord kurikuulus Tehvandi ring.

Kultuuriminister Indrek Saar ei andnud endale päris hästi ikkagi aru, millesse ta end mässida lasi. Ta jäi isegi veidi mõtlema, millal see juhtus, kui ta viimati klassikasuuskadega sõitis. Arvutas, et vähemalt 30 aastat tagasi.

Eile hommikul ootas teda ees mitte üksnes Eesti, vaid asjatundjate hinnangul maailma üks raskeimaid viie kilomeetri radu. Ta oli üks kahest tosinast tuntud suusaharrastajast, kelle Otepää MK-etapi peakorraldaja olümpiapronksimees Jaak Mae oli kutsunud Tehvandi ringile enne tippässade võidusõite üksteiselt mõõtu võtma. 

Tagasi üles