Pildid: avariid vältida püüdnud veokijuht juhtis masina kraavi

Tartumaal Lalli külas Rebase bussipeatuse juures juhtus täna ennelõunal avarii, kus eessõitjale otsasõidu vältimiseks otsustas veokijuht masina paremale poole teekraavi juhtida. Esialgsetel andmetel oli avarii põhjus ees liikunud Toyota sõiduauto manööver.

Sündmuskohal rääkis veokit juhtinud mees, et eessõitja pani suunatule sisse, aeglustas ja alustas vasakpööret. Ühel hetkel mõtles sõiduauto juht aga ilmselt ümber ja pööras järsult oma suunavöötmesse tagasi. Et mitte Toyotale täie hooga otsa sõita, püüdis tagant lähenenud veoauto Daf juht avariid vältida ja põrutas otse sügavasse maanteekraavi.

Toyotat juhtinud naisel lubas politsei pärast ütluste andmist sündmuskohalt lahkuda. Tema versiooni juhtunust Tartu Postimehel teada saada ei õnnestunud.

Veokijuht lisas, et alguses oli sõiduauto juht palunud vabandust ja öelnud, et tema on süüdi. Kui politsei kohale jõudis, muutis naine aga meelt. Nii fikseeris avariipolitseinik sündmuskoha ja küsis osalistelt selgitusi, otsuse langetavad korrakaitsjad hiljem.

Kohale saabunud kiirabi kontrollis avariis osalenute tervist. Veokijuht sai turvavööga küll pisut muljuda, ent muid vigastusi meedikud tal ei tuvastanud.

Tagasi üles