Beebidele kinkide tegemisest sündis ettevõte

Risto Mets
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
OÜ Karloova rajanud tekstiilikunstnik Kaili Kask (paremal) ja turundustaustaga Katri Voika koos seitsmekuuse Robiniga näitavad oma põ-
hi­­list toodet ehk beebitekki, millele kinnituvad pehmest materjalist kaared, kuhu saab riputada teisi lelusid.
OÜ Karloova rajanud tekstiilikunstnik Kaili Kask (paremal) ja turundustaustaga Katri Voika koos seitsmekuuse Robiniga näitavad oma põ- hi­­list toodet ehk beebitekki, millele kinnituvad pehmest materjalist kaared, kuhu saab riputada teisi lelusid. Foto: Kristjan Teedema

Kui kokku saavad tekstiilikunstnik ja turundusvaistuga inimene, võib väike idee kenasti õitsele puhkeda, näitab Karlova naabrite hiljuti loodud osaühing Karloova, mis pani beebidele mõeldud naturaalsetest materjalidest meisterdatud tegelusasjad müüki kõigest neli nädalat tagasi.

Ettevõtte alustamise ajaks meisterdatud väike laovaru on maha müüdud ning nüüd tuleb anda kätele valu, et tellijate soovid saaksid jõuludeks täidetud, rääkisid ettevõtte loonud Katri Voika ja Kaili Kask. Nagu firma nimi Karloova viitab, tegutsevad nad Karlovas ja nende toodetel kohtab selle linnajao sümboleid.

Tagasi üles