Karlova teater ootab publiku sekka ka koeri

Kaspar Koort
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Karlova teater

Homme uuslavastusega välja tulev Karlova teater kutsub esietendusele koerasõpru koos neljajalgsete kaaslastega.

Teatrisse oodatud kõik koerasõbrad, aga ka need, kes sooviksid lihtsalt nende neljajalgsete elu ja maailmakogemust paremini mõista.

Homme esietenduvas lavastuses «Koerapäevikud» tuuakse vaataja ette üheteistkümne eri tõugu koera lood monoloogidena, mis on mõneti koomilised, mõneti traagilised ja millel kõigil on mingi «saba» või konks.

Võib öelda, et neis lugudes peegelduvad ka inimeseks olemise põhimured – ning kes võikski neid muresid lähemalt tunda, kui mitte väidetavalt inimese parim sõber.

Esmakordse sündmusena Eesti teatriloos on 27. augustil toimuval esietendusel publikuks ka koerad. Lavastuse kavalehe müügitulu läheb Tartu Koduta Loomade Varjupaiga toetuseks.

«Koerapäevikud» lavastas Taago Tubin (Ugala), laval on Tanel Jonas (Vanemuine), Riho Kütsar (Vanemuine) ja Leino Rei. Etenduse kunstnik on Liisa Soolepp ja muusikaline kujundaja Toomas Lunge.

Märksõnad

Tagasi üles