E, 5.12.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Annelinn hakkab pidutsema

Risto Mets
, reporter
Annelinn hakkab pidutsema
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Pildil Annelinn.
Pildil Annelinn. Foto: Margus Ansu

Kolmapäevast laupäevani kutsub Annelinna selts huvilisi Annelinna päevadele, pakkudes tosinkonda üritust laadast rattaretke ja kepikõnnimatkani.

Annelinna seltsi teatel jätkavad 1. - 4. juunini peetavad linnaosapäevad seni kahel korral peetud Annelinna festivali traditsioone ning soovivad arendada kogukonnatunnet. Tähelepanu püütakse tõmmata Annelinna elukeskkonnale – mida seal linnaosas teha saab, kes seal elavad ja kuidas ennast tunnevad.

Nelja päeva jooksul on tartlased oodatud orienteerumismängule «Tunne Annelinna!», rattaretkele, tantsukooli Friends korraldatavale laste- ja noortekontserdile, maleturniirile, mälumängule, kepikõnniretkele, reedeõhtusele välikinoõhtule jm.

Samuti rajatakse taas Annelinna lõppu kogukonna peenar, kuhu iga huviline võib oma taime istutada.

Päevade kulminatsiooniks on laupäeval, 4. juunil Annelinna spordimaja juures korraldatav perepäev koos käsitöölaada, töötubade, ansamblite, päästeameti ja politsei demonstratsioonide ning palju muuga.

Täpsemat infot saab Facebook'ist «Annelinna Päevad 2016» rubriigist.

Märksõnad
Tagasi üles