Galerii: Maailmakarikaetapp võistlustantsus hoidis rahvast saalis ööni
Lisatud tulemused

Prestige tantsukooli juhid Martin Parmas ja Kaisa Oja-Mehine tõid nädalalõpul Tartu Ülikooli spordihoonesse maailmakarikaetapi võistlustantsus.

«Kui sul on Junior 2 poolfinaalis põrandal viie riigi tantsijad, siis see on väga kõva sõna,» hindas Parmas laupäeva öösel vastu pühapäeva lõppenud sündmust. «Ka on hea näitaja see, eelregistreerinutest oli loobujaid vähe, järelikult olime valinud võistlustele hea aja ning uus regioon maailmakarikaetapi võistluspaigana pakkus osalejatele huvi.»

Ka teises saalis päeval aset leidnud eelvõistlus ehk tulevikulootuste võistlus, kus tantsivad lapsed alates 5. kuni 13. eluaastani, tõi kohale väga palju rahvast. Parmas lisas, et peab vabandust paluma vaid päikese käes liiga palavaks läinud saali pärast. Ventilatsioon töötas, aga sellest ei piisanud ning saali uksi avada ei saanud, kuna väljas oli samal ajal jooksusündmus, mille helid oleksid muusika kuulamist seganud.

Ka oli ta rõõmsalt üllatunud, et isegi kell pool üks öösel, kui lõpuks algas standardtantsude finaalvoor ning sai imetleda Eesti tipptantsijaid Konstantin Gorodilovit ja Dominika Bergmannovat, jätkus saalis õnnelikke kaasaelajaid.

Parmase sõnul olid kohtunikud kiitnud sündmuse head sooja õhustikku. Oma osa selles oli finaalvoorude ajal kõlanud elaval muusikal, mille kandsid üle saali solist Gerli Padar koos DJ Maksyga.

«Päev kujunes aga tõesti pikaks ning seepärast kaalume, et järgmisel aastal, kui registreerijaid kipub tulema veel rohkem kui tänavu, siis jagame võistluse kahele päevale,» rääkis Parmas.

14. mai tantsusündmus koondas Tartusse enam kui 700 tantsupaari lähiriikidest ja kaugemaltki.

WDSF TARTU OPEN 2016 tulemused

Junior 1 Standard

1. Klementjev, Georgi / Kesner, Nicole      Kreedo Dance / Eesti

2. Piirsalu, Enrico / Barjabin, Sarah Sofie     Leevi / Eesti

3. Dobrjanski-Piirsalu, Ron / Tshizhova, Sofia         Leevi / Eesti

4. Khlebnov, Matvey / Diatchina, Daria       Venemaa

5. Maasalu, Kristofer Robin / Kurs, Kretel   Prestige / Eesti

6. Punka, Roberts / Knirko, Milana   Škutāna DS / Läti

Junior II Latin

1. Burneikis, Karolis / Sekaite, Izabele          Tvistas / Leedu

2. Shastakou, Arseni / Sabanskaya, Maryia   Sovremeny style / Valgevene

3. Firsov, Artem / Kudriashova, Daria          APRIORI / Venemaa

4. Myakshin, Nikita / Kascejeva, Luize         Dancers / Läti

5. Sergejevs, Sevastjans / Klavina, Everita    Daugava / Läti

6. Veide, Robert / Padar, Amanda Rebeca   Prestige / Eesti

Youth Standard

1. Laaneots, Werner Robert / Barjabin, Silvia Susanne        Leevi / Eesti

2. Beydin, Maxim / Fatkina, Alexandra   ТСК Аврора / Venemaa

3. Lohmus, Erik Herbert / Talvet, Annika    Leevi / Eesti

4. Kaldaru, Kaspar / Kolektor, Eva   Kreedo Dance / Eesti

5. Bochkarev, Daniil / Redchits, Uljana        Esperanza / Eesti

6. Veskus, Robin Alexander / Sychugova, Anita     Kreedo Dance / Eesti

Junior I Latin

1. Veide, Robert / Padar, Amanda Rebeca   Eesti

2. Klementjev, Georgi / Kesner, Nicole    Kreedo Dance / Eesti

3. Visockis, Aleksis / Malysheva, Daria        Škutāna DS / Läti

4. Bogacovs-Kudrevatihs, Kirils / Cistjulina, Serafima    Škutāna DS / Läti

5. Dobrjanski-Piirsalu, Ron / Tshizhova, Sofia         Leevi / Eesti

6. Melekhavets, Makar / Mihutskaya, Anastasia        Valgevene

7. Khlebnov, Matvey / Diatchina, Daria       Venemaa

Junior II Standard

1. Burneikis, Karolis / Sekaite, Izabele          Tvistas / Leedu

2. Viksna, Harijs / Mezsarga, Laura   Daugava / Läti

3. Tishuk, Aleksandr / Melnik, Uladzislava Sovremeny style / Valgevene

4. Andersons, Roberts / Rasimjonoka, Jekaterina     Dzintars / Läti

5. Kivisaar, Kris-Jarlet / Lootus, Maria-Elisabeth     Leevi / Eesti

6. Vainovskis, Oskars / Darzniece, Liva   Dzintars / Läti

Youth Latin

1. Ringys, Edvinas / Survilaite, Aiste   Spindulys - Zuvedra / Läti

2. Petkevics, Leonards / Tsepilova, Polina     Läti

3. Nikitin, Evgeny / Khurtina, Julia   Venemaa

4. Salmanovs, Emirs Ali / Punka, Ruta         Škutāna DS / Läti

5. Veskus, Robin Alexander / Sychugova, Anita     Kreedo Dance / Eesti

6. Kostin, Nikita / Bakanaviciute, Paula    Ratuto / Leedu

Senior I Standard

1. Rimkus, Tomas / Surblyte, Nerija     Kaspinas / Läti

2. Simsons, Gatis / Simsone, Julija     Dancers / Läti

3. Shimens, Uldis Thomas / Klapkalne, Una   Škutāna DS / Läti

4. Sadyrev, Oleg / Krylova, Tatyana    Esperanza / Eesti

5. Stukas, Nerijus / Montvilaite, Laura     Kaspinas / Läti

6. Miil, Vaino / Linkberg, Kaia    Prestige / Eesti

Rohkem tulemusi siit.

Tagasi üles