Kliinikumi hambaraviõed kutsuvad suutervisepäevale

Täna, 17. märtsil, kell 15 - 18 on huvilistel võimalik osaleda Tartu ülikooli kliinikumi stomatoloogia kliinikus (Raekoja plats 6) suutervisepäeval, kus räägitakse suuhügieenist ning näidatakse suuhügieeni võtteid ja vahendeid. Lisaks on suu- ja hambahaiguste osakonnas võimalik saada tasuta konsultatsiooni.

Hambaraviõdede seltsingu teatel töötavad hambaravialased stomatoloogia kliinikus ruumis 305 kell 15, 16 ja 17.  Töötubades räägitakse laste suuhügieenist, ortodontilise ravi saajate suuhügieeni eripäradest, hamba eemaldamise järgsest suuhügieenist, hambaproteeside hooldusest ja vahenditest ning hambaravist narkoosis ja selle näidustustest. Soovi korral on võimalik lasta mõõta ka vererõhku ja veresuhkru näitajaid.

Päev korraldatakse selleks, et tõsta suuhügieeni teadlikkust. Ühtlasi tähistab see ülemaailmset suutervise päeva, milleks on kokkuleppeliselt 20. märts.

2005. aastal asutatud Eesti Õdede Liidu hambaraviõdede seltsingusse kuulub 249 hambaraviõde, -assistenti ja abilist üle Eesti.

Tagasi üles