N, 30.11.2023

Eesti Post ajab äärelinna posti järele

Jüri Saar
, reporter
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Kesklinna postkontori nimekapid kolitakse aprillist Võru tänava postkontorisse, postkontor ise kolib suvel Hansakeskusest kõrvalmajja, uude kaubanduskeskusesse.
Kesklinna postkontori nimekapid kolitakse aprillist Võru tänava postkontorisse, postkontor ise kolib suvel Hansakeskusest kõrvalmajja, uude kaubanduskeskusesse. Foto: Sille Annuk

Kesklinna postkontor lahkub kevadel Hansakesusest ja läheb valmivasse  uude kaubanduskeskusesse, kuid Eesti Post ei kavatse kaasa võtta nn nimekappe, mille kasutajad peavad posti järel hakkama käima Võru tänava lõpu postimajas.

«Tahame ka olla uues kohas, uues kaubanduskeskuses kliendile lähemal. Asukoht palju ei muutu,» ütles Eesti Posti Lõuna piirkonna juht Annely Noobel. «Peaks saama lahendatud parkimismure, sest praegu ei ole kesklinna postkontori  juures parkimisvõimalust. Muud põhjust väga ei olegi.»

Uues asupaigas on postkontoril üldpinda vähem, aga kliendi jaoks jääb samamoodi, ikka viis kassat, lubas Noobel. «Kliendisaal tuleb kujult võibolla parem, ent töötajatele jääb vähem olmeruumi. Praegu oleme endises pangakontoris, kus on palju tagaruumi,» rääkis Noobel.

Facebook
Comments
Tagasi üles