«Kellawärgi» turul saab kinke nii osta kui valmistada

Loomemajanduskeskus kutsub huvilisi laupäeval, 11. detsembril disainiturule «Kellawärk», kus saab majas tegutsevatelt ettevõtetelt ja külalisdisaineritelt soetada erilisi jõulukinke ning kohapeal neid ka ise valmistada.


Müügis on erinevates tehnikates ehted, keraamika, tekstiilitooted, sepised, mänguasjad, käsitööna valminud kehahooldustooted, maalid, valgustid ja palju muud kaupa noortelt disaineritelt. Lisaks saab oma loomingulisuse proovile panna mitmetes töötubades, teatas loomemajanduskeskus.

«Kellawärgi» projektijuhi, Loov galerii galeristi Helen Puistaja sõnul on disainiturule oodatud nii need, kes otsivad jõuludeks erilisi kingitusi kui ka need, kes tahavad selle hoopis ise valmistada.

«Meie töötubades saab  näiteks teha eriilmelise seinakella, talgikivist ehte, pitsattrükiga kaunistatud loodussõbraliku koti, jõulukaardi,» loetles Puistaja.

Lisaks pitsattrüki, seinakellade ja talgikivi töötubadele saab oma teadmisi proovile panna Lõuna-Eesti arvamismängus ning poseerida stuudiofoto tegemiseks loomemajanduskeskuse fotostuudiotes.

Ülemaja muusikat teevad Ma`irie, Hel Hanoi, Zen Phish, Ilmselgelt ja Udutuuker.

Tagasi üles