Turvafirma töötajad aitasid tabada järjekordse joodikjuhi

Viinapits

FOTO: Meelis Tomson

Kui kaks päeva tagasi aitasid G4S turvamehed tabada autoroolist joobes naise, siis ööl vastu tänast kippus turvatöötajate pilgu all autorooli napsine meeskodanik.

Kell 0.44 olid turvatöötajad Tartus ühel väljakutsel, kus juhiti nende tähelepanu ka kahele baaris istuvale purjus mehele. Nimelt olid mehed baari saabunud autoga ja mõlemad tarbisid alkoholi.

Turvatöötajad teavitasid politseid ja jäid kohapeale ootama. Mehed tulidki ühel hetkel baarist välja ja istusid autosse. Kui masin liikuma hakkas, pidas patrull koostöös politseiga masina kinni ja politsei viis mehed kainenema.

«Suur tänu tähelepanelikule inimesele, kes purjus meestest turvatöötajaid teavitas ja aitäh ka politseile, kes on alati kiirelt reageerinud kui oleme neid teavitanud järjekordsest roolijoodikust,» märkis G4S Lõuna piirkonna valveosakonna juhataja Madis Tammaru. Ta soovitas olla kõigil oma kaasliiklejate suhtes tähelepanelik ja nähes joobes isikut rooli istumas, võib tema sõnul appi kutsuda nii politsei kui turvatöötajaid.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles