Taasiseseisvumispäeval korraldati kolmandat korda suvejooksu, mis on Tartu jooksusarja teine osavõistlus. Kümnekilomeetri pikkuse distantsi võitis Allar Lamp (TÜASK), kes läbis teekonna ajaga 31.14.

Teisena lõpetas raja Keio Kits (EMÜ SK), ajaga 31.35. Kolmandana jõudis finišisse Raivo Alla (Sparta/Elujooks), ajaga 31.57.

Naistest võitis Tartu suvejooksu Moonika Pilli (SK Jooksupartner), ajaga 39.20. Teine koht kuulus Hillevi Velbale, ajaga 39.54 ja kolmas Katrin Kütile (KJK Nõmme), ajaga 41.51.

Suvejooksu näol on tegemist Tartu jooksusarja teise etapiga. Avaetapp toimus aprillis Parkmetsas. Kogu sari lõpeb novembrijooksuga, mis stardib 21. novembril Kvissentali veemotoklubi territooriumilt.