Õpilased lasid teatrilaval fantaasial lennata

Variku kooli näitering Karvased ja Sulelised. Esiplaanil võõrasema Keidi Kaasik ning IT-poisid, kelle võõrasema üle kavaldas. Tagaplaanil Lumivalgeke Gerilin Kõrgesaar.

FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Möödunud reedel jagati Eesti teatri aastaauhindu. Rahvusvahelist teatripäeva tähistasid ka veidi nooremad teatrisõbrad ja seda juba 21. korda Tartu näitemängude päevadega, kus vaatajad said osa nii lõbusatest fantaasianäidenditest kui ka teatriklassikast. 

Tellijale Tellijale

Variku kooli 5. klassi trupp osales teatrifestivalil esimest korda ning koguni 26 inimesega.  Õpilased said möödunud sügisel kehalise kasvatuse tunnis ülesande lavastada kehakeeles «Lumivalgeke». Kuna valmis väga kaasahaarav tükk, otsustatigi see kirjutada tänapäevasemaks ja näitemängude päevadel üles astuda.

Nädalavahetusel said vaatajad osa 21. sajandi Lumivalgekesest, kellel oli küll kuri võõrasema, kuid ta polnud õel Lumivalgekese ilu pärast, vaid teda häiris, et viimane on saanud oma selfile Facebookis rohkem «laike» kui tema.

Selguski, et Lumivalgeke oli sotsiaalmeedias väga populaarne ja seetõttu püüdis kuri võõrasema iga hinna eest oma tütrelt varastada iPhone’i, et Lumivalgeke ei saaks rohkem selfisid teha. Nagu ikka, päästis olukorra prints.

Tagasi üles
Back