iDeal kampaania

Arno asub ka mudilasi sõeluma

OÜ Piksel arendaja Anastassia Kuusik (vasakul) ja Tartu linnavalitsuse haridusosakonna peaspetsialist Riina Voore jagasid eile Reiniku koolis Arno kohta näpunäiteid ka Sassi lasteaia direktorile Lea Laumäele (keskel).

FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Kui seni on Tartus lasteaiakohta ootavad vanemad pidanud oma küsimustega pommitama nii linnaametnikke kui lasteaiajuhte, siis uuest nädalast on kogu lasteaiasabasid puudutav info kogutud Arno e-keskkonda.

Tellijale

Arno e-keskkonnas käis seni vaid esimesse klassi minejatele koolide sõelumine, nüüd liituvad Arnoga ka lasteaiad. Siiski ei seota lapsi lasteaiaga nende elukoha järgi nagu koolide puhul, vaid lapsevanem ise märgib ära, milliseid lasteaedu ta eelistab.

Eile ja täna tutvuvad lasteaedade juhid uue süsteemiga. Praeguse kava järgi saavad lapsevanemad alates järgmisest nädalast kontrollida Arnos oma lapse kohta esitatud teavet ning vajaduse korral muuta kontaktandmeid ja lasteaiakoha eelistusi.

Kui kõik sujub plaanipäraselt, hakkavad lasteaiad tegema vanematele kohapakkumisi 6. aprillist. Pakkumised jõuavad vanemateni nii Arno kaudu kui ka meilipostkasti.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles