![Tartus teadmata kadunuks jäänud Taivo.](http://f11.pmo.ee/wPP1Ub-eTDPUg1DHWzbWG5zZPjw=/1442x0/filters:format(webp)/nginx/o/2015/03/23/3895839t1h9bad.jpg)
Politsei palub inimeste abi, et leida üles kümme päeva tagasi Tartus teadmata kadunuks jäänud 28-aastane Taivo.
Politsei palub inimeste abi, et leida üles kümme päeva tagasi Tartus teadmata kadunuks jäänud 28-aastane Taivo.
Lõuna prefektuuri kinnitusel nähti Taivot viimati 13. märtsil, mil ta lahkus oma kodust Tartus Kalevi tänaval. Taivo viimane postitus sotsiaalmeediasse samal päeval näitas mehe asukohaks Ahja valla Põlvamaal.
Mees on umbes 173 cm pikk, kõhna kehaehituse ning lühikeste tumedate juustega. Kodunt lahkudes oli tal seljas must jope, jalas tumedad teksad ning mustad jalanõud.
Politsei palub kõigil, kel on mehe asukoha kohta infot või on teda pärast 13. märtsi näinud, helistada politsei infotelefonil 612 3000 või anda sellest teada e-kirja teel aadressile merike.raju@politsei.ee.