Tammeka jäi Pärnu meeskonnale alla

Signe Ivask
Eelmise vooru kohtumine Tammeka - Pärnu linnameeskonna vahel. Kristen Saarts (sinises/oranžis) murrab Tartu kaitsest läbi, teda püüab takistada Tammeka abikapten Tauno Tekko (valges) ja eemal seisab Tammeka kapten Jürgen Lorenz. Foto: Ants Liigus

Tartu jalgpallikool Tammeka võttis üleeile vastu 4:2 kaotuse kodustaadionil mänginud Pärnu linnameeskonnalt.

Tammeka peatreener Indrek Koser oli nördinud ja tõdes, et mäng oli võidetav, meeskond soovis seda väga, kuid sellegipoolest tuli vastu võtta kaotus. «Esimene poolaeg oli paljulubav, mängisime päris hästi, kuid teisel poolajal lagunesime täiesti ära. Vastane lõi kohe ka palju väravaid, millele oli meil raske vastata,» rääkis ta.