Tamme gümnaasium saab riigile, koolimaja jääb linnale

Jüri Saar
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tamme gümnaasiumi ja Tartu täiskasvanute gümnaasiumi tulevase hoone Nooruse 9 ümberehitus on jõudnud poole peale, hoone on soojustatud ja alanud on siseviimistlustööd.
Tamme gümnaasiumi ja Tartu täiskasvanute gümnaasiumi tulevase hoone Nooruse 9 ümberehitus on jõudnud poole peale, hoone on soojustatud ja alanud on siseviimistlustööd. Foto: Kalev Saar

Tartu linnavalitsus saatis volikogule eelnõu, mis valmistab ette Tamme gümnaasiumi üleandmise riigile ja sellest eraldatud põhikooliastmest uue kooli moodustamise.

Linna ülesanne on Tamme gümnaasium ümber korraldada nii, et praegusest gümnaasiumist eraldada põhikoolina jätkav Tamme kool aadressil Tamme pst 24a. Tamme gümnaasium kolib uue õppehoone valmides aadressile Nooruse 9, selgitas Tartu haridusosakonna juhataja Riho Raave. «Niisugune on ümberkorralduskomisjoni ettepanek,» lausus ta.

Gümnaasiumi annab linn riigile, haridusministeeriumi pidada.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles