Erkmaa korvpallurid alustasid aastat võidukalt

Signe Ivask
Carlos Jürgens.
Carlos Jürgens. Foto: Erakogu

Peale pikka talvevaheaega võttis Erkmaa korvpallikool Eesti meistrivõistluste U18 vanusklassis kaks võitu.

Tartus peetud kohtumistest esimeses alistati pingevabas mängus BC Tarvas/Rakvere spordikool 96:68.

Erkmaa KK resultatiivsemad olid Kaspar Erik Puusepp 27 punktiga ja Carlos Jürgens 20 punktiga.

Teises vastasseisus vanuseklassi liidri korvpalliklubiga Pärnu saadi võit 81:69.

Erkmaa KK pallurid ei saanud kohtumise alguses oma mängu käima. Kahe liidrita (Robert Valge ja Sander Viilup) mänginud pärnakad võitsid avaveerandi kümnepunktilise paremusega.

Teisel veerandil tartlased kogusid ennast. Peamiselt Carlos Jürgensi punktidest (16) võideti veerandaeg üheksaga ning vähendati poolajaks vahet.

Kolmanda mänguperioodi lõpuks oli Erkmaa KK edu 63:54. Kättevõidetud edu kasvatati lõpuks 12-punktiliseks, lõppseis tablool 81:69 märkis tartlastele kindlat võitu.

Carlos Jürgens viskas üleplatsi mehena 37, Tom Kaldrelt ja Jürgen Jürgensonilt tuli võrdselt 13 punkti.

Järgmised U18 Eesti meistrivõistluste mängud on 24. jaanuaril Jõhvis korvpalliklubi Hitoga ning 25. jaanuaril Tartus Rapla korvpallikooliga.