Saalihokimeeskond jäi võõrsil alla

Signe Ivask
Eesti maaülikooli saalihokimeeskond.
Eesti maaülikooli saalihokimeeskond. Foto: Erakogu

Eesti maaülikooli saalihokimeeskond võttis möödunud laupäeval võõrsil TTÜ SK-lt vastu napi 7:8 kaotuse.

Mäng kulges tasavägiselt. Veel 53. minutil vormistas Paul Padrik väravaks Talis Möldri söödu ja seejärel seisis tablool seis 7:7. Ent 57. minutil toimetas TTÜ palli EMÜ väravavahi selja taha ja jäi seekord napilt peale 8:7.

Parimateks mängijateks tunnistati Rando Ernits (2+0) ja Alex Kark (1+2).

EMÜ meeskonnale tõid veel punkte Jan Henrik Pärnik (1+1), Paul Padrik, Roland Raja, Daniel Matsukevitš ja Juhani Võik (1+0).

Sööte jagasid Talis Mölder (0+3), Brait-Kevin Raudsepp (0+2) ja Sten Kõiv (0+1).

Meeskonna uus mäng juba eeloleval laupäeval algusega kell 17.30 kodusaalis, kui võõrustatakse U-19 meeskonda.