Saalihokikoondis alustas MMi finaalturniiri kaotusega

Signe Ivask
Saalihoki.
Saalihoki. Foto: Elmo Riig

MMi finaalturniiril Göteborgis jäi Eesti meeskond avakohtumises eile Šveitsi surve alla ning kaotas mängu 3:7.

Mängu teiseks minutiks oli Eesti koondis juba 0:2 kaotusseisus. Vastased lisasid esimese kolmandiku lõpus veel ühe värava.

Teise kolmandiku alguses mängupilt tasakaalustus, kuid peatselt tegid vastased lühikese ajaga veel kolm väravat ja Eesti jäi 0:6 kaotusseisu.

Seejärel jäi aga vastasmeeskond kaheminutiliste karistuste tõttu kolme väljakumängijaga ning Eestil õnnestus kaotusseisu vähendada (Mats Tamme, söötja Jonas Thomsson).

Viimasel kolmandikul viskasid Eesti kasuks iluvärava Mats Tamme (söötja Kaspar Kallion) ja Kaspar Kallion (söötja Roman Pass). Šveits sai kirja ühe tabamuse, mis märgiti eestlaste omaväravaks.

Kohtumise lõppseisuks jäi 3:7 (0:3; 1:3; 2:1).

Tartlastest on koondises EMÜ saalihokimeeskonna mängijad Sten Kõiv, Daniel Matsukevitš ja Siim Veersalu.

Täna kell 13 kohtutakse Norraga, kes jäi avakohtumises 6:7 alla Tšehhile. Mängu näeb siit.