Risto Mets

Jalgpalli Eesti meistriliiga 25. vooru kohtumises 19. augustil Florat võõrustanud Tartu Tammeka ei näidanud kodumurul favoriidiseisuses külalise vastu mängides üles mingisugust külalislahkust. Üllatuslikult mindi üsna mängu alguses juhtima ning Flora suutis punkti päästa alles kohtumise lõpuminuteil.

Martin Hurt viis kohtumise 10. minutil pealelöögist tartlased juhtima. Flora püüdis küll jõuliselt skoori parandada, kuid poolajavileks see ei õnnestunud. 1:1 viigini jõuti alles mängu 84. minutil.

Tammeka jagab liigas seitsmendat kohta Narva Transiga, kellega on kogutud võrdselt 17 punkti.