Võrkpalli EM-finaalturniiril oma teise mängu pidanud Eesti naisjuuniorid kaotasid ka Hollandile. Peatreener Peeter Vahtra kinnitas Volley.ee-le, et saatuslikuks sai vastaste tappev palling.

Eestlannad alustasid kohtumist võitluslikult, kuid avageimi saatuse otsustasid 21:21 viigiseisul tehtud neli järjestikust omaviga. Teises geimis käis punkt-punkti heitlus kuni 17:17 viigiseisuni, kuid siis jäid eestlannad aga hätta pallingu vastuvõtul ning kaotus tuli numbritega 21:25.

Kolmandas geimis Holland enam erilist vastupanu ei kohanud ja tasuks ülekaalukas 25:10 geimivõit ning kogu mäng lõppes tulemusega 3:0.