Ilmataat näitas triatleetidele Mellistes oma hambaid

Vihmas ja kõledas tuules peeti tänavus Melliste triatloni, mis oli ühtlasi Eesti karikavõistluste kolmas etapp.

Põhivõistluse, kus 17-kraadises vees tuli ujuda 500 meetrit, seejärel pedaalida asfaltteed mööda 20 kilomeetrit ja joosta viis kilomeetrit, võitis Mart Suurkivi TTÜ spordiklubist ajaga 55:40,5. Kahe sekundiga jäi Suurkivile alla Hans Korman Tabasalu triatloniklubist ning kolmas oli ajaga 56:49,9 Allar Soo Ujumise spordiklubist.

Naistest oli parim alles juuniorite klassi kuuluv Rahel Kallas Tabasalu triatloniklubist ajaga 1:06:40,1. Kokku lõi põhidistantsil kaasa 67 triatleeti.

Lisaks eliidile võistlesid ka harrastajad ja noored, keda oli kokku tulnud 33. Lasteklassis oli võistlejaid kokku 69.

Kogenud triatleetide hinnangul pole ilmaolud suviste võistluste ajal varem nii viletsad olnudki. Õhutemperatuur püsis stabiilselt 12 - 13 pügala peal ning vihma kallas vahet pidamata.