Postimuuseum avab kolmapäeval, 18. juunil kell 16 Tartu sildadest kõneleva näituse «Ei saa üle Emajõest».
Sel aastal möödub Kivisilla avamisest 230 aastat ja Emajõe esimese püsisilla esmamainimisest 460 aastat. Üle Emajõe on aastasade jooksul sildu ehitatud, neid on lammutatud, hävitatud, põletatud ja uuest ehitatud. Sildu on ehitatud puidust, nahast, pontoonidest, kivist ja betoonist. Jõge ületati ka paatide ja parvedega.
Näitusel näeb Emajõel alates 1784. aastast olnud 16 silda, paate ja parvesid, 18. ja 19. sajandi linnaplaane ja sillast inspireeritud kunsti.
Ainsa sillana saanud kahel korral postmargile Kivisild (1941. ja 1997. aastal). Kivisilda on kasutatud ka 1932. aasta esperantokongressi (1933) puhul ilmunud Eestit tutvustaval reklaammargil.
Näitus on avatud novembrini ERMi postimuuseumis Rüütli tänaval.