Tartlased olid kergejõustiku karikavõistlustel edukad

Pühapäeval Lasnamäe kergejõustikuhallis peetud Eesti klubide kergejõustiku karikavõistlused võitis naiste arvestuses 79 punktiga TÜ ASK. 69 punktiga oli teine Tartu SS Kalev.

60 meetri jooksus oli Maarja Kalev (TÜ ASK) ajaga 7,70 Ksenija Balta järel teine ja Diana Suumann (Tartu SS Kalev) ajaga 7,74 kolmas. 400 meetri jooksus oli kolmas Karmen Veerme (TÜ ASK) ajaga 59,84. 1500 meetri jooksus oli TÜ ASK esindaja Jekaterina Patjuk ajaga 4.37,95 teine. Individuaalselt võistelnud tartlanna Keiti Mets oli neljas, aeg 4.43,75.

Kõrgushüppe võitis 1.80 ületanud Grete Udras (Kalev). 60 meetri tõkkejooksus oli individuaalselt võistelnud tartlanna Reesika Adojaan (Kalev) ajaga 8,89 teine ja Kaia Soosaar (TÜ ASK) ajaga 9,07 kolmas. Nii kolmik- kui kaugushüppe võitis Tartu spordiseltsi Kalev esindaja Liane Pintsaar (tulemused vastavalt 12.59 ja 5.96).

Meeste arvestuses järgnesid Audentese SK-le (86 punkti) TÜ ASK ja Tartu SS Kalev (vastavalt 78 ja 73 punkti). EMÜ SK oli 59 punktiga kaheksas.

Meeste 60 meetri jooksu võitis Kaspar Mesila (Tartu SS Kalev) ajaga 6,93. 1500 meetri jooksu võitis Andi Noot (Tartu SS Kalev) ajaga 3.51,49, kolmas oli Jan Õiglane (EMÜ SK), aeg 3.57,54. 60 meetri tõkkejooksus oli kiireim Teet Meerits (TÜ ASK) ajaga 8,27.

Teivashüppe võitis Veiko Kriisk (TÜ ASK), kes ületas 5.20. Kaugushüppes oli Mikk Mihkel Nurges (TÜ ASK) tulemusega 6.95 kolmas ja Mihkel Kase (EMÜ SK) sai kirja 6.81, mis tagas talle neljanda koha.

Kolmikhüppes oli Hans-Christian Hausenberg (Kalev) tulemusega 14.64 kolmas ja Sten Veelak (EMÜ SK) hüppas 14.35, mis andis talle neljanda koha.

Hea tulemuse sai individuaalselt kirja Kristjan Rosenberg 400 m jooksus ajaga 51.55, mis andis talle kümne võistleja seas neljanda koha.