Tartu Ülikool/Rock teenis Eurochallenge'i sarjas oma kolmanda järjestikkuse võidu, alistades kodusaalis kindlalt austerlaste Vienna Zepteri 83:60.

Kodumeeskond tegi kohe avaminutitel sisse 8:0 vahe ning kuigi tasapisi said kohmetusest üle ka Zepteri mängijad, oli selline start nende jaoks liiast, teatas ülikooli akadeemiline spordiklubi. Avaveerandaja võitis TÜ/Rock 23:11 ja esimese poolaja 44:24.

Tartlastel olid heas hoos kõik, kes platsil käisid. Skoori tegid teistest rohkem Augustas Peciukevicius, Tanel Kurbas ja Gert Dorbek.

Kolmandal veerandajal suurenes tartlaste eduseis ning ulatus korraks ka 32 punktini. Viimasel veerandajal said väärtuslikke euromänguminuteid ka nooremad mängijad ja austerlased suutsid seisu pisut vähendada. Lõpptulemus 83:60 Rockile.