P, 26.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kesklinna ilmusid laulupeomeene vankrid

Martin Pau
, reporter
Kesklinna ilmusid laulupeomeene vankrid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kesklinna ilmusid laulupeomeene vankrid
Kesklinna ilmusid laulupeomeene vankrid Foto: Margus Ansu

Laupäevase Tartu laulupeo korraldajad töid eile Tartu raeplatsi kaks peomeeneid müüvat ja peoteavet jagavat reklaamvankrit.


Vabatahtlikud korraldusmeeskonna abilised Kristjan Rea ja Kätlin Pendarov Tartumaa Noortekogust näitasid, mida vankrilt on võimalik saada: laulupeosümbolitega riidest kotte, kümmet sorti rinnamärke, kaht sorti puuvurre, peol osalejaid ja ajakava tutvustavaid põhjalikke brošüüre ning juubelialbumeid.Tartu laulupeo direktori Kristel Tanniku sõnul on läbinisti puust müügipunktid sündinud loomingulises ühenduses Aare Kask. Raekoja platsil ning lähitänavail kärutavad vabatahtlikud nendega veel kolm päeva, laupäeva õhtuks veeretatakse vankrid Tartu lauluväljakule. Reede õhtul on üks vanker inimesi ahvatlemas laulupeo pidulikul eelkontserdil Maarja kirikus.«Vankrite peamine eesmärk polegi tegelikult müüa, vaid teavitada, et selline pidu on tulemas,» selgitas Kristel Tannik.

Märksõnad
Tagasi üles