Noored kihutasid Võrtsjärve jääl

City Motors CUP «Noored roolis 2013» osalejad.
City Motors CUP «Noored roolis 2013» osalejad. Foto: Erakogu

Möödunud nädalavahetusel mürisesid Võrtsjärvel Rannakülas masinad, sest peeti noortele juhtidele mõeldud võistlust City Motors CUP.

Võistluspäeva õnnistas väga ilusa ilm ning ligi kümnekraadine pakane tõi rajale kokku 18 noort, kinnitas ürituse korraldaja Kristjan Saar. Samuti saabus hulgaliselt pealtvaatajaid. Mitmed osalejad istusid autorooli päris esimest korda.

Võistlejad jagunesid kolme erinevasse arvestusklassi ning igas klassis arvestati eraldi poiste ja tüdrukute tulemusi.

Enim osalejaid oli 8-12aastaste poiste seas, kokku seitse. Parimad olid Georg Orr, Hannes Saar ja Henri Helü.

13-17aastasi tüdrukuid oli kokku neli. Võitis Krissu Konoplitski, teine oli Maris Niilus ja kolmas Kristina Sikk.

13-17 aastasi poisse oli kuus ning parima koha saavutas Kristofer Lupp. Teiseks platseerus Robert Reinsalu, kolmandaks aga Kert Riitsalu.

EAL sõitjalitsentsiga 11-17aastastest poistest võistles ainsana Steven Roosimaa.

Võrtsjärve etapil toimus ka auto loosimine, mille võitis 13-17aastaste poiste klassis sõitnud Karlo Puistaja.