Saalijalgpallurid kaotasid FC Raketale

Pühapäeval võõrustas Raitwood EMÜ saalijalgpalli meistriliigas FC Raketat. Kuigi kodumeeskond läks 3:1 juhtima, pidid nad lõpuks siiski vastaste 3:4 (poolaeg 2:1) paremust tunnistama.

Selle võiduga püüdis FC Raketa kinni liigatabeli liidri Auguri. EMÜ on kuue kogutud punktiga endiselt seitsmendal kohal.

Tartu meeskonna väravad lõid 15.minutil Eldar Rassulov, 18. minutil Ott Meerits ja 25. minutil Erki Kade.

Esiliigas mängiv TÜ BestCredit jäi seisuga 2:14 alla esiliiga tabelijuhile Nõmme BSC Triobetile.TÜ jätkab tabeli kuuendal pulgal.

Raitwood EMÜ - FC Raketa  3:4 (2:1)
Väravad: 15. Eldar Rassulov, 18. Ott Meerits, 25. Erki Kade - 13. ov. Marko Sonn, 25. Dmitri Židkov, 31., 34. Vitali Ivahnenko
Hoiatused: 31. Taavi Vellemaa, 33. Erki Kade, 40. Eldar Rasulov