Saalijalgpalluritele taas kaotus ja võit

Futsalimeeskond Raitwood EMÜ pidas saalijalgpalli meistriliigas laupäeval kodusaalis järjekordse kohtumise ja pidi tunnistama FC Narva Unitedi 5:3 paremust. Mängupilt oli algusest peale kodumeeskonna kontrolli all, kuid taaskord sai otustavaks puudulik võimaluste realiseerimine.

Raitwoodi esimese värava autor Eldar Rassulovi sõnul sai mängus otsustavaks esimese poolaja viimane minut, mis algas viigiseisult, aga mille jooksul suutis Narva lüüa kaks väravat. Teine poolaeg kulus seega vastase tagaajamisele ja hakati ka rohkem riskeerima. Vastased kasutasid oskuslikult ära oma vasturünnakud.

Esiliigas mängiv TÜ BestCredit lõpetas aasta ja ühtlasi põhiturniiri esimese ringi 7:3 võiduga Aseri SK üle. Kogutud 11 punktiga platseerub TÜ hetkel tabeli neljandal real. Kolmandal kohal olevale FC Starbunker Maardule jäädakse alla vaid napi väravate vahega. Tartu meeskonna mängija Maksim Mitrofanov jagab 16 tabamusega väravalööjate statistikas esikohta Kliimaseadme mängija Karl Lepistega.

TÜ BestCredit väravad: Maksim Mitrofanov (3), Joel Lobjakas (3), Kristjan Tüür (1).

Raitwood EMÜ - FC Narva United 3:5 (1:3)
Väravad: 5. Eldar Rassulov, 30. Taavi Vellemaa, 34. Eduard Škunov - 4. ov. Marek Naaris, 20. Kirill Nesterov, 20., 27., 35. Vitali Andrejev
Hoiatused: 29. Taavi Vellemaa, 38. Eldar Rassulov - 30. Vladislav Fjodorov