/nginx/o/2010/03/18/334187t1h268c.jpg)
Tartu linnavalitsus kutsub ka sel talvel tartlasi üles teatama majadest, mille esine puhastusala on pidevalt eeskujulikult korras. Sajale kõige hoolsamale majaomanikule kingib linn lumelabida ja 50 ühistule aga metallist lumesaha.
Tublidest linlastest ja ühistutest saab kuni 13. jaanuarini teatada Tartu veebilehel või Tartu heakorratelefonil 1789.
«Ilus lumerohke talveilm on Tartusse jõudnud ning advendiaja valgemaks ja rõõmsamaks muutnud,» rääkis Tartu abilinnapea Raimond Tamm.
Et inimestel oleks talveperioodil linnas mugavam ja ohum liigelda, on linn pannud lisaks lepingulistele linnakoristajatele kõnniteede puhastamise kohustuse ka eramajade omanikele ja korteriühistutele.
Kui eelnevatel aastatel on auhinnatud üksnes eramaju, siis sel korral tunnustatakse ka puhastusalasid eeskujulikult hooldavaid korteriühistuid.