TÜ/Eeden võitis kõik leedukad

Nädalavahetusel Tartus peetud naiste võrkpalli Balti liiga turniiril võitis TÜ/Eeden kõiki vastaseid geimidega 3:0.

SM Tauras VTCe alistas Tartu naiskond geimiseisudega 25:19, 25:8, 25:13. Heksa alistus 18:25, 22:25, 15:25 ja Achema KKSC 19:25, 21:25, 16:25.

Naiskonna treener Andres Toode jäi turniiriga väga rahule, sest ühtegi äralangemist ei toimunud. "Tihti võib juhtuda, et üleoleku korral langeme vastasega samale tasemele ja käib selline palli veeretamine, aga nüüd tungisime kogu aja jõuliselt peale ja mängisime perfektselt," kiitis ta.

TTÜ naiskond võitis samuti kõik vastased, kuid kui Heksa alistus 3:0, siis Taurast võideti neljanda geimiga 3:1 ja Achemat otsustavas viiendas 3:2.

Famila/Võru VK pidi leppima 1:3 kaotusega Achemale, Heksast olid nad üle 3:2 ja Taurasest 3:0.

Need tulemused jätsid TÜ/Eedeni endiselt kuuendale kohale, TTÜ ja Võru tõusid vastavalt seitsmendaks ja kaheksandaks.