Futsalimeeskonnad võtsid vastu kaotused

Hetk TÜ BestCrediti (sinises) ja Nõmme BSC Triobeti vahelisest kohtumisest.
Hetk TÜ BestCrediti (sinises) ja Nõmme BSC Triobeti vahelisest kohtumisest. Foto: Karina Kompus

Eile kohtusid Tallinnas saalijalgpalli meistriliiga raames Raitwood EMÜ ja FC Raketa. Tartu meeskond pidi seisuga 1:4 tunnistama liigatabeli liidri paremust.

Mäng algas kodumeeskonna survega, kus mängisid suurimat rolli viis Läti leegionäri. Tartu meeskonna päästis esialgu mitmel korral väravavahi Indrek Koseri head tõrjed. Lisaks ei õnnestunud Raketal realiseerida karistuslööki. Kümnendal minutil survestas Vladislavs Djomins edukalt Aivar Annistet ja väravavaht Koser oli lähedalt sooritatud löögi vastu võimetu.

Pärast avaväravat Läti neliku surve jätkus ja karistuslöögi järgses saginast tegi Pavels Zvancuks seisuks 2:0. Seepeale võõrustajate surve vähenes ja omad võimalused tekkisid ka külalistel, kuid Anniste ja Taivo Kase üritused pareeris vastaste väravavaht Vitas Mališauskas ja paaril korral hoidsid tartlased nulli peal väravaraamid.

Kohe teise poolaja alguses kombineerisid taaskord edukalt lätlased, seisul 3:0 jätkus mäng küllaltki kinniselt ja harvad võimalused langesid väravavahtide saagiks. 37. minutil realiseeris karistuslöögi Andrei Tšurikov. Tartlaste auvärava eest hoolitses Kristjan Paapsi, kes realiseeris Taavi Vellemaa hea läbisöödu. Lõpptulemuseks liiga liidri teenitud 4:1 võit

Raitwood/EMÜ esimene kodumäng toimub tuleval laupäeval kell 18 EMÜ spordihoones.

TÜ BestCredit kaotas koduväljakul

Laupäeval kohtusid Nõos saalijalgpalli esiliiga mängus TÜ BestCredit ja Nõmme BSC Triobet.

Esimesel poolajal kasutas vastasmeeskond TÜ meeskonna taktikalised vead ära ning vaheajale mindi seisuga 1:3. Teine poolaeg algas kodumeeskonna jaoks paremini, sest esimesel minutil lõi Maksim Mitrofanov värava. Teise poolaja keskel oli seisuks juba võrdne 4:4. Ohtlikke momente tekkis mõlemal poolel, kuid nende realiseerimisega said paremini hakkama Nõmme BSC Triobet pallurid.

Mängu lõpptulemus 4:7 asetas Tartu meeskonna esiliiga viiendale positsioonile. TÜ BestCredit poolt lõi kolm väravat Maksim Mitrofanov, ühe värava lisas Sander Jenk. Pilte mängust saab vaadata siit.

Järgmine mäng toimub laupäeval Keilas, kus TÜ BestCrediti vastaseks on liiga liider Rummu Dünamo.