Saar lisas, et oma esimest mängu pole ta julgenud isegi sõpradele laenutada, sest pidi seda pärast igat mängimist parandama ja sättima. «Viimane mäng on aga vastupidav, nii et julgen seda ka müüa.»
Saare sõnul pole kuulimäng talle sugugi ainult retromänguasi ega nostalgia, vaid midagi sellist, mis tulevikus veel areneb.
Arvutimängudega püütakse järjest enam reaalsusefekte ning pakkuda elulähedast tõelisuse kogemust, kuid paratamatult ollakse sellest lahutatud arvutiekraaniga. «Minu kuulimäng on aga selle pärisinkarnatsioon – see pole samm tagasi, vaid veel samm edasi,» rääkis ta ja lisas, et kuulimängus töötavad paljud meeled ning juba helitaust loob põneva keskkonna.
Kuulimänge ehitab Anti Saar Elvas äia puukuuris ning õues meisterdades möödus ka tema tänavune suvi. Tal pole kindlat äriplaani ning ta ei kujuta praegu täpselt ettegi, mis tema ettevõtmisest saab. Suurt äri Saar kuulimängudega teha ei soovi.
«Ma ei soovi äri suureks ajada, sest siis kaob asja võlu minu jaoks ära,» lausus ta. Kui ta peaks kamandama meeskonda, siis ei pakuks see töö talle enam lõbu. Saar rääkis, kuidas tal oli suvel paar sõpra abis, lõppes see paraku nii, et ta ei saanud lõpuks teha mitte midagi muud kui autoga ehituspoe vahet sõita ning korraldusi jagada.
«Kõige hullem oli see, et nad hakkasid mind bossiks kutsuma, see oli mulle täiesti talumatu,» naljatas ta. Seejärel otsustas Saar, et teeb tulevikus võibolla kümmekond mängu kuus ja ainult oma kätega, sest mängude tegemine on tema jaoks aeg, kui ta puhkab peaga tööst ehk tõlkimisest ja kirjutamisest.