Laulu lõppedes liigub tuli koos saatjatega autole ja sellega Tartu laulupeomuuseumi juurde, kus süüdatakse mälestusküünlad.
Pärast Jaama tänavat liigub tuli edasi Raatuse tänavale ja üle Emajõe Riia tänavale kuni Pepleri nurgani.
Kell 18 alustab rongkäik liikumist marsruudil
Tartu laulupeol osalejad
Lasteaedade mudilaskoorid 27/428
Puhkpilliorkestrid 22/633
Sümfooniaorkester, rahvamuusikaorkester, puhkpilli saateorkester ja regilauljad kokku 120
Peokava põimib kokku regivärss
Tartu laulupeo kavas on üle 40 numbri. Nende hulgas on lisaks koorilauludele ka puhkpillimuusikat, rahvatantsu ja regilaulu. Tartu laulupeo kunstiline juht Alo Ritsing (pildil) tõstis esile just viimase ühendavat tähtsust. «Kogu kava on põimitud regilauluga,» ütles ta.
Pärast puhkpilliorkestrite avamürtsumist tuleb esitusele peo alguse regilaul. Iidsete aegade värsistuse laadis on ka «Meeste laul» enne meeskooride esinemist, «Naiste laul» enne naiskoore, «Laste laul» enne mudilas- ja lastekoore ning lõpulaul. Regilaulud on Tartumaa lauludest kokku seadnud Celia Roose, kes on ka ise üks nende esitajaid.
Esitatavatest koorilauludest on suurem osa need, mis on kavas ka üldlaulupeol. «Aga nii nagu varemgi, on ka nüüd olnud meie suur püüdlus, et Tartu laulupidu erineks Tallinna laulupeost nii palju kui võimalik. Kogu kava ei saa siiski teha täiesti erinevaks, sest kõik koorid ei ole selleks suutelised,» selgitas Ritsing.