Noored judokad kogunesid Tartus

Laupäeval toimus A. Le Coqi spordimajas rahvusvaheline sügisturniir judos, kus osalesid 27 klubit esindanud 204 noort judokat D-, C- ja B-klassidest Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Venemaalt.

Ainukese B-klassi esikoha jättis Tartusse SK Zen judoka Merlyn Tähe kehakaalus kuni 52 kg, Indra Raja saavutas teise koha üle 57 kg tüdrukute hulgas.

C-klassi poistest tõi Tartule esikoha kuni 50 kg kaalus Natan Janov Dodzest, teine koht kuulus Kaur Oskar Kõrgveele. Tüdrukute hulgas saavutas kuni 44 kg teise koha Alina Tsvetkova Do-st, Virginia Vessole Zenist kuulus kolmas koht üle 44 kg kategoorias.

D-klassi kõige nooremate poiste hulgas võitis esikoha Daniel Trussov Do-st kuni 23 kg kategoorias, teise koha võttis Mihkel Kanna samuti Do-st ja kolmas koht kuulus Daniel Jeremejevile Zenist. Kuni 25 kg kategoorias pälvis esikoha Sven Sillaots Do-st.

Tüdrukute üle 32 kg võitis esikoha taas Alina Tsvetkova Do-st, kolmanda koha sai Mari-Liis Reemets Zenist.

Järgmine suurem judovõistlus Tartus tuleb 17. novembril, kui aset leiab Kaimu Keeraku lasteturniir.