Tartu spordi- ja tantsupäev pakub kaasalöömisrõõmu

Laupäeval kell 12-16 leiab A. Le Coq spordimajas aset esimene Tartu spordi- ja tantsupäev, kus saab vaadata erinevate spordi- ja tantsuklubide etteasteid ning kaasa lüüa näidistreeningutes, võistlustel ja mängudes.

«Pakume tartlastele võimalust tulla tutvuma linnas tegutsevate spordi- ja tantsuklubidega ning leida endale või lapsele sobiv trenn uueks hooajaks,» rääkis ürituse korraldaja SA Tartu Sport juhataja Eve Lill. Vaatamist ja tutvumist leidub igale vanusele.

Spordi- ja tantsupäev algab kell 12 Tartu Ülikooli õppejõu ja treeneri Mehis Viru loenguga, kuidas leida sobiv spordiala endale või lapsele. Kell 12-14 tutvustavad end spordiklubid ja kell 14-16 saab vaadata tantsuklubide etteasteid. Lisaks näidistreeningutele ja esinemistele pakutakse kõigile huvilistele rohkelt tegutsemisvõimalusi.

Avatud on spordimaja kaks jõusaali, kus annavad nõu asjatundlikud juhendajad. Lapsed saavad hüpata batuutidel ning osaleda erinevates võistlustes ja mängudes. Kohal on erinevate pallimängude, iluvõimlemise, vehklemise, karate, judo, aikido (jaapani võitluskunst), Wing Tsuni (hiina võitluskunst), tennise, male, kergejõustiku, kendo (mõõgavõitluskunst), lauatennise, batuudihüpete, suusatamise ja aeroobikaga tegelevad klubid.

Tantsustiilidest on spordi- ja tantsupäeval esindatud näiteks show- ja tänavatants, breiktants, kõhutants, flamenco, salsa, peo- ja võistlustants. Ka saab lasta hinnata oma tervislikku seisundit.

Spordi- ja tantsupäevast tahavad korraldajad kujundada igasügisese traditsiooni. Üritus on tasuta.

Tagasi üles
Back