Tartu jalgpallineiud alustasid võitude ja viigiga

Kohtumine SK 10 Premium (roosades särkides) ja Kohtla-Järve Lootuse vahel, mille tartlannad võitsid 4:0. Foto: Erakogu

Eesti meistrivõistlustel neljandat hooaega alustanud Tartu SK 10 Premium jalgpallitüdrukud alustasid võistlussarja kahe võidu ja ühe viigiga.

Võistkonna esindaja teatel alistati esiliiga esimeses mängus linnarivaal JK Tammeka tulemusega 4:0. Hooaja teises mängus kohtuti ühe tugevaima vastase, Pärnu JK-ga.

SK 10 asus 32. minutil mängu juhtima ja suutis seisu hoida. Mängu lõpus, lausa 90. minutil tekkis värava ees aga segadus ja Pärnu viigistas. Tulemusega 1:1 mäng ka lõppes.

Järgmine mäng viis neiud Kohtla-Järvele, kus alistati sealne naiskond tulemusega 4:0.