Tammeka kaotas viimase kontrollkohtumise

Hooajaeelne treeningkohtumine JK Tammeka (sinistes särkides) ja FC Elva (rohelistes särkides) vahel.

Tammeka esindusmeeskond pidas reedel Lätis viimase treeningkohtumise enne Eesti meistrivõistluste hooaja algust, 1:3 pidi tartlased tunnistama FK Jurmala paremust.

Skoori avas Tammeka küll kohe esimestel minutitel, kui Alex Nimo söödu realiseeris väravaks Heiko Tamm. Jurmala viigastas 38. minutil.

Teisel poolajal oli mõlemad meeskonnal mitmed võimalused, kuid väravaid õnnestus vormistada vaid võõrustajatel

Tammeka peatreener Kristjan Tiirik ütles, et mängust puudusid mitmed põhimängijad seoses pisivigastustega ning Maido Pakk viirusega. Ta lisas, et platsil oli palju rabedust näha, sest kuigi kontrolliti palli ja tekitati ka ohtlike momente, oli paraku eksimusi päris palju.

Duubelmeeskond alustas hooaega eile 1:1 viigiga linnarivaali SK 10ga. Tammeka värava lõi Meelis Meisalu, SK 10 resultatiivne mängija oli Mihkel Mikheim.