Pühapäeva õhtul tõmmati Tartu ülikooli spordihoones joon alla tänavusele korvpalli karikavõistluste finaalturniirile. Õhtu põnevuskohtumises suutis Tartu ülikool Maks ja Moorits peale mitut tagasitulekut viimaks end viimasel veerandil ka ette rebida ning võitis mängu 82:73.

Superkarika finaalkohtumise avaveerand algas Tartu ülikooli spordihoones mõlema meeskonna poolt kiirelt ning ründavalt. Nii korvi alt kui kolmepunktivisetel oli täpsem aga BC Kalev/Cramo ning külalismeeskond suutis ohjasid enda käes ka hoida. Esimesele pausile mindi 19:12 eduseisul.

Kodupublik elas Tartu meeskonnale igati kaasa ning trummid kõlasid valjult. See näis Tartu ülikooli korvpallimeeskonda aitavat, sest teisel veerandil suudeti kohe seis tasa teha.  Enne poolaega teenis Tallinna võistkond aga mitu vabaviset, mis ka sisse visati ning nii läksid nad puhkama 37:32 eduseisul.