Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
tartu

KÜSITLUS ⟩ Mida arvate sellest, et volikogu kinnitas Neinar Seli Tartu aukodanikuks?

Küsimusele vastasid sotsiaalteadlane Marju Lauristin, Tartu linnavolikogu ja riigikogu liige Mihhail Lotman, Tartu linnavolikogu liige Indrek Kalda, Tartu ülikooli kriminoloogiaprofessor Jaan Ginter, endine Tartu linnapea ja abilinnapea Väino Kull. FOTO: Arvo Meeks, Mihkel Maripuu, Margus Ansu, Kristjan Teedema, Sille Annuk

Neljapäeval omistas Tartu linnavolikogu ettevõtja Neinar Selile Tartu aukodaniku tiitli hoolimata sellest, et leidus neid, kelle arvates ei peaks seda aunimetust andma kriminaalkorras kohtus süüdi mõistetud inimesele. Reformierakondlaste esindajad leidsid, et seda küsimust peaks lahendama siiski teatava elegantsiga ning et Seli panus Tartu arengusse on olnud vaieldamatult suur. Mis te sellest arvate?

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Läinud neljapäeval omistas linnavolikogu ettevõtja Neinar Selile Tartu aukodaniku tiitli hoolimata sellest, et leidus neid, kelle arvates ei peaks seda aunimetust andma inimesele, kes on kriminaalkorras kohtus süüdi mõistetud. Reformierakondlaste esindajad arvasid, et seda küsimust peaks lahendama siiski teatava elegantsiga, ning et Seli panus Tartu arengusse on olnud vaieldamatult suur.

Tagasi üles
Back