Annabel Kutman jooksis omaealiste rekordi

Kergejõustik.
Kergejõustik. Foto: Internet

Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis nädalavahetusel toimunud Eesti talvistel A- ja B-klassi meistrivõistlustel kergejõustikus hoolitses säravaima tulemuse eest B-klassi neiu Annabel Kutman, kes jooksis 60 meetris uue vanuseklassi rahvusrekordi 7,73. Eelmine rekord oli 14 aastat
vana ja kuulus Katrin Käärti nimele.

Lisaks rekordijooksule sai tuntud treeneri Martin Kutmani lapselaps Annabel meistritiitli ka 200 meetri jooksus ajaga 25,69. Getter Marie Lemberg võitis A-klassi 60m tõkkejooksu ajaga 9,00 ning tuli teivashüppe teisele kohale kõrgusega 3,40. Liis Roosele ei olnud vastast A-klassi 300m jooksus, mille ta võitis ajaga 42,15.