Tartumaal hukkus teelt välja sõitnud auto juht

Elva vallas hukkus sõiduautoga teelt välja tihedasse põõsastikku sõitnud autojuht.

Täna kella 14.40 paiku sai häirekeskus teate, et Elva vallas Rämsi külas on sõiduauto Saab teelt välja sõitnud. «Esialgsetel andmetel liikus sõiduauto Saab mööda Ulila-Võllinge teed, kui selle juht kaotas ühtäkki oma masina üle kontrolli ning sõitis üle vastassuunavööndi teelt välja ning peatus tihedas põõsastikus,» kirjeldas Tartu politseijaoskonna avariipolitseinik Agnes Tikson.

Autot juhtinud 36-aastane mees oli turvarihmaga kinnitamata ning ta paiskus avarii tagajärjel kõrvalistmele, kust päästeametnikud pidid ta välja lõikama. Paraku olid mehe vigastused sedavõrd rasked, et ta suri sündmuskohal.

«Praegu on veel raske öelda, millised asjaolud nii traagilise tagajärjeni võisid viia. Edasises uurimises vajab muu hulgas selgitamist, kas juht oli kaine. Samuti uurime, milline oli sõiduki õnnetuseaegne sõidukiirus sel teelõigul, kus on kehtestatud 90 km/h piirkiirus,» märkis avariipolitseinik.

Teada on, et mees omas juhtimisõigust ning tema sõiduvahendi rehvid vastasid nõuetele. Teeolud õnnetuspaigas olid head, tee oli küll vihmamärg, kuid mitte libe.

Tagasi üles
Back