Tartu korvpallimeeskond võttis vanalt rivaalilt vastu kaotuse ja head õppetunnid

Lenel Karu
Tartu ülikooli korvpallimeeskond (mustas). Pilt on illustratiivne.
Tartu ülikooli korvpallimeeskond (mustas). Pilt on illustratiivne. Foto: Diana Jesin/TÜASK

Korvpallis tehti septembris algust PAFi superkarika mängudega ning Tartu ülikooli korvpallimeeskond pääses edukalt veerandfinaali pärast kahel korral edukalt esiliiga võistkonna SK NordAid/Cramo alistamist. Kolmapäeval võtsid tartlased kodusaalis Tartu ülikooli akadeemilises spordihoones (TÜASK) vastu vana rivaali, Eesti valitseva meistri BC Kalev/Cramo, kellele tuli alla vanduda 69:88.

Tartu ülikooli korvpallimeeskonna parim oli kolmapäeval Hendrik Eelmäe 13 punkti ja seitsme lauapalliga. Eelmäe ise oma rollil suurt tähtsust ei näinud, vaid jagas kiitust kogu meeskonnale. Tartlased panid vastasele visalt vastu ja seisid enda eest rünnakul, kuid iga veerandiga tallinlaste edu kasvas.