Suvise täienduse alustatud väravate sadu: Paide otsustas mängu saatuse seitsme minutiga

Henry Lääne
Paide uus ääreründaja Deabeas Owusu Sekyere.
Paide uus ääreründaja Deabeas Owusu Sekyere. Foto: Albert Kestna/Paide Linnameeskond

Eesti jalgpalli kõrgliiga 19. voorus jäi Paide Linnameeskond küll koduväljakul Tartu Tammeka vastu kaotusseisu, ent võttis tänu seitsme minuti jooksul löödud kolmele tabamusele kindla võidu.

Taaralinlaste ainsaks jäänud tabamus kanti ründaja Tristan Koskori nimele, kes realiseeris Sten Reinkordi paremalt äärelt antud madala tsenderduse.

29. minutil algas aga Paide sõu. Sel suvel klubiga liitunud Amsterdami Ajaxi kasvandik Deabeas Owusu Sekyere lõi esmalt umbes 20 meetri pealt palli alla nurka ning kuus minutit hiljem lõi ta nahkkera taas Karl Johan Pechteri selja taha, sedakorda teise alumisse nurka.

Kõigest minut hiljem oli Edrissa Lubega kord väravat tähistada. Pechter tõrjus küll Kevor Palumetsa pealöögi, kuid tagasipõrganud pallile jõudis esimesena jaole just Uganda ründaja, kes lükkas mänguvahendi tühja võrku.

Teistes tänastes kohtumistes tegid Narva Trans ja FC Kuressaare väravateta viigi ning eelmisel neljapäeval lisaajal Euroopa liigast välja langenud Tallinna FCI Levadia alistas 3:0 Tallinna Kalevi. Väravad kanti Juri Kolomojetsi, Robert Kirsi ja Manucho arvele.