Politsei otsib taga Võisiku hooldekodust lahkunud Tartust pärit meest

Võisiku hooldekodust lahkunud Gennadi.

FOTO: PPA

Politsei palub abi, et selgitada välja 7. augustil Põltsamaa vallast Võisiku hooldekodust teadmata suunas lahkunud mehe asukoht.

58-aastane Gennadi saabus Võisiku hooldekodusse 5. augustil ning juba siis andis ta mõista, et kauaks ta sinna peatuma ei jää. 7. augusti hommikul lahkuski mees hooldekodust sealsele personalile sõna jätmata. Esialgu arvati, et mees naasis oma varasemasse peatumispaika, kuid korduvad katsed teda neist kohtadest leida ei kandnud vilja. Täna hommikul palus hooldekodu mehe leidmiseks politseinike abi.

Mehel ei ole tuttavaid ja lähisugulasi, kelle juures aega veeta. Ka ei ole tal mobiiltelefoni, mille abil tema asukohta uurida või tuvastada. Küll on aga politseinikel teada, et varem on ta samal moel Tartus asuvast elukohast sõnagi lausumata pikemaks ajaks lahkunud. Neil kordadel on mees leitud näiteks Tallinnast aega veetmas või ringi uitamas Tartus. Arvestades tema rändavat loomust, võib ta olla mujalgi Eestis.

Politseinikud on praeguseks üle kontrollinud hooldekodu ümbruse ning mehe eelmise elukoha Tartus. Tema otsingud jätkuvad, politseinikud paluvad tema asukoha tuvastamiseks ka avalikkuse kaasabi. 

58-aastane Gennadi on umbes 170 sentimeetrit pikk, tal on kiilanev pea, hallid vuntsid ning ta räägib vene keeles. Võisiku kodust lahkudes kandis ta jalas tumedaid dressipükse ja seljas punast dressipluusi. Tal olid kaasas kilekott ja kõrvaklapid.

Kui keegi on kirjeldusele vastavat meest näinud, palub politsei sellest teatada Jõgevamaa piirkonnapolitseinikule Ivo Saarelale tel 5235097 või hädaabinumbril 112.

Tagasi üles
Back