Ööpäevaga lisandus üks positiivne testitulemus Tartumaale

Lõuna regioonis on tänahommikuse seisuga neli kollet.

FOTO: Kristjan Teedema/Postimees Grupp

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 1 451 koroonaviiruse esmast testi, mille hulgast üks positiivne testitulemus laekus Tartumaale. Rahvastikuregistri andmete järgi laekusid teised kaks positiivset testi tulemust Harjumaale (mõlemad Tallinna). Nakatumiste allikad on veel selgitamisel.

14. augusti hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi kaheksa inimest, juhitaval hingamisel ei ole ühtegi patsienti. Uusi surmajuhtumeid ööpäeva jooksul ei lisandunud. Kokku on Eestis koroonaviirus nõudnud 63 inimese elu. Tänaseks on haiglates lõpetatud 397 COVID-19 haigusjuhtumit 384 inimesega.

Tänase seisuga on tervenenud 1 976 inimest. Neist 1 501 inimese (76%) haigusjuhtum on lõpetatud, 475 inimese puhul (24%) on positiivsest testist möödunud rohkem kui 28 päeva ja inimene ei viibi haiglaravil ehk ootab tervenemise kinnitamist.

Eestis on kokku tehtud ligi 133 tuhat esmast testi, nendest 2 177 ehk 1,6 protsenti on olnud SARS-CoV-2 viiruse suhtes positiivsed. Koroonatestide täpsemat statistikat saab vaadata www.terviseamet.ee/koroonakaart.

Tagasi üles
Back